Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

TRENING GRUPOWY

Realizując potrzeby zmniejszenia kosztów treningu personalnego oraz zwiększenia motywacji podczas treningów rozszerzono ofertę Max Progress o trzy rodzaje zajęć grupowych:

TRENING GRUPOWY WROCŁAW Usługa personal group training zdobywa coraz większą popularność w zachodniej Europie.

Trenujący zbierają się w małe grupy (max 4 osoby) o tożsamym celu, płacą stałą określoną kwotę i pracują z trenerem nad jego realizacją. Jest to doskonałe rozwiązanie pod względem finansowym dla osób ukierunkowanych na szybkie osiągnięcie celu. Trening grupowy zawsze mocno motywuje i wymusza większy wysiłek, co przekłada się na szybkie rezultaty. Często ten rodzaj treningu personalnego wykorzystywany jest przez rodziny, jako forma wspólnego aktywnego spędzania czasu pod okiem wykwalifikowanego trenera za rozsądną cenę.

Kolejnym nowym rodzajem treningu personalnego jest trening duo skierowany do par. Do dyspozycji dwójki osób (partnerów, małżeństw, przyjaciół, rodzeństwa) jest trener, który dostosuje dla każdego z osobna dietę, suplementację i trening. Rozwiązanie to przyniesie taki sam efekt, co tradycyjny trening indywidualny i zaoszczędzi pieniądze we wspólnym budżecie.

Ostatnią nowością w ofercie jest trening grupowy , który w odróżnieniu od personal group training nie wymaga stworzenia własnej grupy. Zajęcia o określonej tematyce jak zdrowy kręgosłup, młoda mama, size+, functional training, itd. odbywają się w określonym terminie, a dołączyć do nich może każdy, kto nie ma przeciwwskazań lekarskich. Kolejną różnicą jest dobór ćwiczeń. W treningu grupowym zazwyczaj każdy wykonuje to samo zadanie ruchowe. Z kolei w personal group training każdy z ćwiczących może mieć odmienne zadania. Aktualny grafik zajęć grupowych można znaleźć na FaceBooku

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF fds DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.