Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

Przygotowanie motoryczne sportowców

Przygotowanie motoryczneKażdy sportowiec zarówno profesjonalista jak i amator dąży do realizacji postawionych celów treningowych. Jednak nie zawsze posiada on wiedzę potrzebną do rozwoju określonych zdolności motorycznych. Ułożenie odpowiedniego systemu treningowego wymaga wiedzy z zakresu teorii i metodyki treningu, fizjologii wysiłku, biomechaniki, anatomii oraz doświadczenia praktycznego. Trudno zdobyć całą tą wiedzę, a przy tym ciężko trenować. Dobór obciążeń treningowych oraz planowanie regeneracji to kolejne trudne i bardzo istotne kwestie, które należy wziąć pod uwagę podczas budowania makrocyklu treningowego. Z tego powodu zawodowi sportowcy posiadają sztab ludzi (trenerów, fizjologów, fizjoterapeutów), którzy wspólnie pracują w celu optymalizacji procesu treningowego.

Jednak współpraca ze specjalistami nie jest zarezerwowana jedynie dla profesjonalnych sportowców. Każdy kto uprawia sport chciałby osiągać jak najlepsze wyniki, a to gwarantuje praca z fachowcami.

W połączeniu z badaniami wydolności fizycznej i analizą dotychczasowych planów treningowych mogę stworzyć indywidualny system treningowy z optymalnie dobranymi obciążeniami, regeneracją, metodami i środkami ukierunkowany na realizację określonego celu.

Moja oferta skierowana jest do każdego sportowca, który chciałby rozwijać:

  • siłę i moc mięśni,
  • wytrzymałość,
  • gibkość,
  • koordynację ruchową,
  • szybkość,
  • równowagę.

Przygotowuję również systemy treningowe dla osób, które chciałby ukończyć lub poprawić swój życiowy czas w zawodach TRIATHLONOWYCH oraz biegowych na dystansach 10, 21, 42 km.

WSPÓŁPRACUJĄC Z MAX PROGRESS TWÓJ TRENING JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM, A WYNIKI SPORTOWE WZNIOSĄ SIĘ NA WYŻYNY WŁASNYCH MOŻLIWOŚCI!

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF fds DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.